Четвер, 25 Липня, 2024

Власники ноутбуків з графікою Intel зможуть оновлювати відеодрайвери на загальних умовах

Intel офіційно дозволила те, що комп’ютерні ентузіасти робили багато років. А саме – використовували замість фірмового відеодрайвера, створеного виробником комп’ютера, загальний драйвер від самої Intel. Адже фірмові драйвери навіть для нових ноутбуків часто застарілі та не оновлюються. А при спробі встановити загальний драйвер Intel користувачі отримували помилку.

Від’єднані від прив’язки до OEM-виробника драйвери доступні для процесорів Intel починаючи з 6 покоління та вище. Покоління процесора можна дізнатися на сайті ark.intel.com, увівши модель свого чипа. Остання доступна в розділі «Панель управління» / «Всі елементи панелі управління» / «Система».

В Intel попереджають, що драйвери OEM спеціально відбираються, а також пропонують специфічні для платформи функції. Використання загального драйвера Intel може призвести до проблем. У компанії пропонують залишатися по можливості з драйверами OEM.

OEM-драйвери не є еталоном і часто викликають у користувачів проблеми, особливо після оновлення операційної системи. Виробники гаджетів можуть не випускати оновлені драйвери. Тому юзери просто видаляли OEM-драйвер, що дозволяло потім встановити загальний драйвер Intel. Без видалення OEM-драйвера при істаляції драйвера Intel останній видавав помилку «На вашому комп’ютері встановлено драйвер виробника комп’ютера» і скасовував інсталяцію.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися