Субота, 13 Липня, 2024

Керівник Xbox очікує, що ігри наступного покоління будуть таким же проривом, як перехід з 2D на 3D у 90-х

Директор підрозділу Xbox Філ Спенсер заявив, що ігри на приставках наступного покоління принесуть такий же прорив, як колись сталося при переході з 2D на 3D. Стрибок візуальної якості варто очікувати при переході з поточної Xbox One на наступну Xbox Series X.

xbox-series-x-xbox-next-gen

Про наступний прорив візуальних ефектів Спенсер розповів у відповіді фанату, який запитав про технології, що надають Xbox технологічну перевагу.

«Рей-трейсінг на консолях буде чудовим, – сказав Спенсер. – Я фокусуюся на роботі навколо Dynamic Latency Input (DLI). На мою думку, відчуття ігор наступного покоління так само драматично зміниться, як при переході з 2D на 3D, враховуючи оновлення CPU, DLI, пропускну здатність пам’яті та SSD».

Технологія Dynamic Latency Input покликана зменшити час між натисненням кнопки на контролері та реакцією персонажів у грі.

За попередньою інформацією, подробиці ігор для Xbox Series X стануть відомі наступного місяця. Уже відомо, що разом із самою приставкою цього року випустять також Halo Infinite. Також існують чутки, що для неї будуть доступні Fable 4, Watch Dogs Legion, Assassin’s Creed Ragnarok.

У березні Microsoft розкрила технічні характеристики Xbox Series X. З’явилася інформація про платформу Xbox Series X, підсистеми пам’яті і зберігання даних. Також стало відомо, як новинка буде влаштована зсередини. Ще Microsoft пояснила, чому контролер майбутньої приставки Xbox Series X використовує батарейки AA.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися