Власники смартфонів Xiaomi отримали можливість швидкого стеження за поширенням епідемії

Власники смартфонів Xiaomi отримали можливість стежити за поширенням у реальному часі.

У світі сьогодні поширюється новий, раніше небачений штам вірусу із сімейства коронавірусів. Через його новизну в людей немає до нього імунітету, що потенційно може призвести до глобальної епідемії. Поки влади країн та відповідні служби намагаються ізолювати хворих, щоб не допустити епідемії, власники смартфонів Xiaomi отримали можливість стежити за її поширенням у реальному часі.

Дізнаватися про ситуацію з епідеміями користувачам гаджетів цієї марки пропонується за допомогою голосового запиту помічнику («епідемія пневмонії в реальному часі») або натисненням на відповідну іконку в меню Xiao AI Shortcut, яке відкривається свайпом вправо з робочого столу.

Епідемія штаму 2019-nCoV коронавірусу почалася в Китаї, де за даними на 21 січня було 222 підтверджених випадки зараження. Джерелом його походження вважається рибний ринок в місті Ухань, а сам вірус, ймовірно, з’явився вперше у тварин. Сьогодні офіційно підтверджено, що він передається від людини до людини і не потребує контакту із зараженими тваринами чи продуктами. ВООЗ збирала екстрене засідання з обговорення небезпечної ситуації. Випадки зараження зафіксовані вже в Таїланді, Японії, Південній Кореї, Гонконзі, Філіппінах, Тайвані, США.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я