Власники старих Pixel отримають можливості зйомки топових Pixel 4

Випущений мод додатка камери Google приносить на старі девайси більшість фотографічних можливостей Pixel 4.

Під час презентації топових Pixel 4 інженери Google пообіцяли можливість робити астрофотографії на телефон. Однак ця функція не залишилася ексклюзивною надовго, і її тепер можуть отримати власники Pixel попередніх поколінь, а також деяких сумісних смартфонів сторонніх вендорів. Подібне стало можливе завдяки зусиллям ентузіаста з ніком cstark27, який адаптував Google Camera 7.2.014 до цих апаратів.

Випущений мод додатка камери Google приносить на старі девайси більшість фотографічних можливостей Pixel 4. Головними серед них є астрофотографія та режим малювання світлом.

Мод Google Camera (також розповсюджується під іменем Camera PX 4.0) отримав розділ PX Mod Settings. При його активації на екрані з’являються іконки астрофотографії у вигляді трьох зірок та малювання світлом у вигляді ручки з намальованою лінією. Ці піктограми розміщуються в меню нічного режиму зйомки.

Окрім цього, у Camera PX 4.0 у налаштуваннях став доступний компонент Lib Patcher. Він дозволяє контролювати виконувану смартфоном постобробку після зйомки фото. Це може бути, наприклад, зменшення шуму, підвищення різкості, насиченості тощо.

У новій версії Google Camera також можна вибрати, в якому режимі її запускати за замовчуванням: камера, портрет, нічний режим. Для швидшого доступу до зйомки портретів та нічних кадрів можна вивести на робочий стіл відповідні ярлики. Нова камера ще має вбудований переглядач фото, який працює швидше, ніж стандартний Google Фото.

Серед інших цікавих можливостей камери варто також відзначити можливість вибору максимального рівня зуму та максимального часу експозиції в режимі астрофотографії. Відео формату таймлапс можна примусово зберігати у 4K, а не 1080p. Також повернувся режим серійної зйомки Smart Burst, який можна активувати довгим натисненням кнопки затвора.

Camera PX 4.0 є модом з іншим підписом програмного пакету, тому цей додаток можна встановити на смартфон одночасно зі стандартним додатком камери.