Понеділок, 27 Травня, 2024

Вміст свого iPhone можна передати в спадок

Apple скоро дозволить передавати свої дані в iCloud у спадщину. Нова програма Digital Legacy, дозволяє вам вибрати п’ять контактів, які зможуть бачити вашу цифрову інформацію. Програма буде доступна для iPhone, iPad та Mac.

Сьогодні у випадку смерті людини не було простого способу отримати доступ до її облікового запису iCloud, неможливо розблокувати iPhone тощо. Згідно з умовами надання послуг iCloud, дані померлої людини не передаються родичам навіть при наявності свідоцтва про смерть.

За допомогою нової програми Digital Legacy, вперше оголошеної на WWDC на початку цього року і доступній в iOS 15.2, власники гаджетів Apple можуть призначити, кому вони хочуть передати усю свою накопичену цифрову спадщину. Після її смерті ці п’ятеро контактів зможуть отримати доступ до даних і особистої інформації, що зберігаються в iCloud, включаючи фотографії, документи, покупки.

Для активації цифрової спадщини Apple все ще потрібне підтвердження смерті та ключ доступу. Тим не менш, це набагато більш спрощений процес, ніж раніше, для якого могла знадобитися постанова суду з рішенням, що підтверджує право на спадщину. Але навіть тоді не було ніякої гарантії, що компанія надасть доступ до даних.

Як налаштувати контакт для передачі цифрової спадщини

Для доступу до функції цифрової спадщини необхідно використовувати iOS 15.2 на гаджеті. Apple не повідомила, яка версія macOS буде підтримувати цю функцію.

Після цього на пристрої iOS перейдіть до Налаштування > Ім’я користувача > Пароль та безпека. На комп’ютері Mac перейдіть в розділ Системні налаштування > Ідентифікатор Apple ID > Пароль і безпека.

У розділі встановлення контакту для передачі цифрової спадщини дотримуйтесь інструкцій, щоб додати його. В разі використання опції сімейного доступу можна вибрати члена сім’ї зі списку. Також можна додати контакт, використовуючи його адресу електронної пошти або номер телефону.

Після цього необхідно сповістити контакт, що він призначений для отримання цифрової спадщини. Йому також необхідно надіслати ключ доступу.

Якщо контакт погодиться на таку роль, копія ключа доступу автоматично зберігається в його налаштуваннях Apple ID. Для цього у нього також повинен бути девайс з iOS 15.2, інакше ключ доступу потрібно передати альтернативним способом.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися