П’ятниця, 19 Квітня, 2024

iPhone «упустили» з висоти 30 км

Компанія Urban Armor Gear вирішила продемонструвати можливості своєї продукції – захисних чохлів – екстремальним «дроп-тестом». Фірма «одягнула» iPhone 6 в одну зі своїх новинок та відправила телефон майже у космос – на висоту в 30 кілометрів, з якої падати більше 4 хвилин. Це хоча і не космос, але умови там дуже наближені – дуже низька температуа та майже повна відсутність атмосфери.

На таку висоту «яблучний» апарат з повністюю зарядженим акумулятором піднявся на аеростаті. У польоті умови стали досить суровими, і його батарея замерзла та розрядилася, тому приземлення мобільника з висоти у 30 кілометрів без суттєвих пошкоджень знімали камери GoPro.

Падіння з висоти близько 30 кілометрів дозволяє подолати навіть звуковий бар’єр – це довів Фелікс Баумгартнер, який у 2012 році підлетів на декілька кілометрів вище та також стрибнув з аеростата. Телефон під час вільного падіння також розігнався до високих швидкостей, і з наслідками зіткнення на ній із землею не врятував би жоден чохол. Тому у iPhone спрацював встановлений парашут, який зменшив швидкість до прийнятної, а чохол захистив його від каміння та інших сторонніх предметів.

1 коментар

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися