Вівторок, 16 Липня, 2024

Vodafone підготувала мережу до енергетичної кризи

Україна останніми днями знаходиться в енергетичній кризі, і простим громадянам треба в черговий раз готуватися до життя без світла. Однак зв’язок при цьому буде – Vodafone підготував свою мережу до роботи в режимі надзвичайної ситуації з постачанням електрики.

Енергетики Vodafone провели позачергові перевірки систем електропостачання ключових об’єктів зв’язку, протестували роботу системи моніторингу та оповіщення про припинення живлення. Інженери компанії розробили алгоритм дій у разі погодинних відключень, визначили пріоритетність об’єктів зв’язку для забезпечення альтернативними джерелами живлення. Технічні фахівці компанії перевірили працездатність стаціонарних дизель-генераторних установок, систем моніторингу живлення, забезпечили заправку і сформували необхідний запас палива. У разі аварійних відключень компанія також задіє підрядні організації для того, щоб максимально оперативно забезпечити доставку пересувних генераторів до знеструмлених об’єктів зв’язку.

Ці заходи забезпечать підтримку високого рівня працездатності мережі в разі відключень електроживлення і дозволять мінімізувати ризик виникнення позаштатних ситуацій на мережі.

 

admin
admin
Адміністративний акаунт ресурсу. Адміністратор усе бачить, усе править.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися