Збій електропостачання на фабриці Samsung знищив 3,5% світового випуску флеш-пам’яті за березень

За попередніми оцінками, було пошкоджено до 60 тисяч кремнієвих пластин. Для Samsung це 11% загального виробництва флеш-пам’яті NAND у березні

Кілька джерел з Тайбея та Південної Кореї повідомили, що 9 березня на фабриці Samsung Pyeongtaek зникла електрика. Її не було лише 30 хвилин, але вплив цього збою можна вираховувати у доларах на секунду.

За попередніми оцінками, було пошкоджено до 60 тисяч кремнієвих пластин. Для Samsung це 11% загального виробництва флеш-пам’яті NAND у березні. Це також 3,5% світового виробництва пам’яті NAND.

Аналітики Digitimes кажуть, що пом’якшити наслідки збою має збільшене виробництво самої Samsung та її конкурентів. Компанії зараз відчувають сильний попит, а також завершують перехід на пам’ять на основі 64 та 72 шарів.

Експерти очікують, що ринок відреагує на збій найближчим часом. Вони прогнозують, що в деяких випадках ціни можуть збільшуватися на очах.

Наприкінці місяця Samsung запланувала розпочати розширення своєї фабрики Xi’an, яку побудували у 2014 році. Вона зараз виготовляє 120 тисяч кремнієвих пластин щомісяця. Після розширення вона зможе додатково виробляти ще 200 тисяч пластин.