Вівторок, 12 Грудня, 2023

Vodafone відкриває перший магазин в Україні

У цю суботу, 5 грудня 2015 року, в центрі Києва за адресою: вул. Хрещатик, 15, відкриється перший магазин Vodafone. Магазин буде працювати щодня з 10:00 до 20:00. А до кінця 2016 року буде відкрито ще 22 фірмових магазини та 400 дилерських точок продажів. На попередній презентації для журналістів керівництво магазину розповіло про те, що чекає на відвідувачів.

«Ми відкриваємо магазин європейського рівня, який змінить уявлення про обслуговування клієнтів. Крім унікальної концепції магазину, яка дозволить нам стати «ближчими до клієнта», величезну увагу приділено людям. Наші клієнти отримають такий же рівень сервісу, як клієнти Vodafone у Лондоні, Амстердамі чи Римі», – коментує Геннадій Гайдабура, директор з продажу та абонентського обслуговування Vodafone Україна.

Концепцію магазину Vodafone розроблено з урахуванням зручності клієнта. Просте і зрозуміле зонування інтер’єру надає клієнту вільний доступ до інформації, гаджетів і спілкування з працівниками магазину, які готові допомогти з будь-яким питанням.

В основі концепції магазину Vodafone лежать вісім основних принципів:
1. Відкритий фасад, завдяки чому магазин проглядається з вулиці як на долоні.
2. Індивідуальна увага доброзичливого адміністратора (Greeter) кожному відвідувачу.
3. У новому просторі клієнту буде зручно переміщатися по магазину, будь-які послуги і пристрої будуть на «відстані витягнутої руки».
4. Безлімітний тест-драйв топ-10 флагманських пристроїв.
5. Відвідувачі зможуть протестувати будь-який смартфон або планшет, до того ж без обмеження за часом.
6. Комфортна зона сервісу та особистий контакт зі співробітником магазину.
7. Зрозумілі інформаційні стенди та матеріали.
8. Ергономічний конструктор-дизайн магазину дозволяє відтворити унікальний інтер’єр.

Для співробітників магазину розроблено дизайнерську форму в стилі смарт-кежуал: світла сорочка, жилетка, темно-сині джинси і червоні кеди.

У день відкриття біля магазину Vodafone на площі перед Пасажем пройдуть святкові заходи. З 11:00 на гостей свята очікують виступи діджеїв і танцювальних команд, конкурси та вікторини з розіграшем брендованих сувенірів, зона Oculus rift з віртуальною реальністю, фотозона з аніматорами та професійними фотографами, де можна зробити фото на пам’ять, а також релакс-зона з м’якими меблями, де можна погрітися, відпочити і підзарядити смартфон.

Перші клієнти магазину зможуть взяти участь в акції «Подарунок за покупку» й отримати один із чотирьох подарунків від Vodafone: сумку, брелок, баф або рюкзак.

2 КОМЕНТАРІ

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися