Субота, 15 Червня, 2024

Водії BMW можуть зробити Android ключем від автівки

Торік BMW представила Digital Key Plus для iPhone – функцію, яка дає водіям BMW можливість відкривати свій автомобіль і дистанційно запускати його зі свого iPhone або Apple Watch. Одночасно автовиробник пообіцяв реалізувати таку можливість для телефонів Android, і тепер ця обіцянка стала реальністю.

Технологія використовує ультраширокосмугову технологію (UWB) для забезпечення безпечного зв’язку між телефоном і автомобілем.

Скористатися такою функцію може низка пристроїв Samsung і Google Pixel під управлінням Android 13 або новішої версії з підтримкою ультраширокого діапазону. Зокрема, ця функція працюватиме на Galaxy S23+, S23 Ultra, S22+, S22 Ultra, S21+, S21 Ultra, Z Fold 4, Z Fold 3, Note 20 Ultra (на ринках із Samsung Wallet), а також Pixel 7 Pro і Pixel 6 Pro.

Окрім обмежень за телефонами, є обмеження за автомобілями: функція працює лише на автомобілях, випущених у листопаді 2022 року та пізніше, із запланованим майбутнім оновленням програмного забезпечення, щоб забезпечити сумісність із деякими старішими моделями.

Налаштування здійснюється через додаток My BMW. Після активації Digital Key Plus може працювати як заміна вашому фізичному ключу. Цю функцію можна запрограмувати на такі дії, як розблокування автомобіля, коли ви наближаєтеся до нього, тож вам не доведеться копатися в сумці в пошуках ключів чи телефону. Так само його можна запрограмувати на замикання, коли ви відходите від автомобіля.

BMW каже, що точність UWB означає, що ризик ретрансляційних атак, коли радіосигнал глушиться або перехоплюється, практично виключається, що робить його безпечною заміною традиційним ключам. Його також можна налаштувати для роботи з до п’ять інших користувачів із сумісними пристроями iOS або Android, якщо інші у вашому домі також користуються тим самим транспортним засобом, тож вам не доведеться передавати ключі.

Ця функція вже доступна для сумісних автомобілів і пристроїв.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися