Понеділок, 24 Червня, 2024

Сервіс Draftback покаже еволюцію документів

Редагування, виправлення, нові думки – документи зазнають сотні змін під час роботи з ними. І творець сервісу Draftback Джим Соммерс вважає, що з цього можна зробити гарну історію. Її він показує у вигляді анімації, яка відображає еволюцію власних документів, які завантажені до Google Docs

Створити такий сервіс Соммерсу дозволила недокументована функція накопичувача Google: він зберігає всі зміни у файлах, навіть якщо це була одна літера. Служба Google Docs веде історію всіх змін, які вносили користувачі до своїх документів з точністю до мікросекунди ще з травня 2010 року. Ці версії файлів може переглянути кожен володар контенту з правами на редагування. Сервіс Draftback лише компонує їх у вигляді анімації.

Соммерс каже, що подібна функціональність може знадобитися не лише для розваг. Автори текстів можуть аналізувати з її допомогою свою роботу та поліпшувати її. А сторонні читачі зможуть побачити, як еволюціонує творче мислення під час роботи над матеріалом. Він називає таку можливість “археологією авторства”.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися