Понеділок, 24 Червня, 2024

Volvo пропонує грабувати автомобілі на шосе

Volvo пропонує заряджати електромобілі за рахунок інших машин. Свою концепцію автовиробник назвав Highway Robbery – пограбування на шосе.

Ідея в тому, щоб вбудувати в дорожнє полотно модулі з трубами, заповненими водою. Автомобілі при наїзді на них створюватимуть тиск, який за допомогою спеціальної гідравлічної системи перетвориться на електрику. Отримані електрони потім можна подавати в мережу для підзаряджання акумуляторних блоків автомобілів з електричним або гібридним приводом.

Volvo вже провела тестування нової системи в рамках рекламної кампанії нового «паркетника» XC90. Це 400-сильне авто має, окрім 4-циліндрового двигуна, електромотор і є гібридом. Свою систему Volvo розмістила на одному із шосе південної Каліфорнії. На його узбіччі стояв XC90, який заряджався від машин, що проїжджають повз. Кожен водій отримував власну подяку за те, що поділився енергією: трохи далі було розміщене табло, на якому виводилися фрази на кшталт «Дякуємо за додаткові милі, Jeep» або «Дякуємо, синій Volkswagen».

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися