П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Ворожіння на Івана Купала: добірка додатків

В Україні 7 липня відзначають стародавнє свято Івана Купала, яке символізує народження літнього сонця – Купала. У цієї дати давні язичницькі корені, а головне, що цього дня можна було пророкувати свою долю. Дівчата плели вінки та пускали їх водою, а хлопці намагалися їх зловити. Молодь також парами стрибала через вогнище. Усе це допомагало юнакам та дівчатам визначити, яким буде їхній союз у подальшому. А якщо у вас немає можливості пройти обряди за стародавніми традиціями, тоді ви можете у свято Купала скористатися сучасними технологіями. Ось кілька програм для смартфонів, на яких можна поворожити про свою долю.

Ворожіння на любов на ромашці

Буфер обмена01

Автори обіцяють, що їхня утиліта дозволить дівчатам дізнатися про любов їхнього коханого. Віртуальні ворожіння на ромашці мають простий інтерфейс і досить зрозумілі. Автори рекомендують перед ворожінням закрити очі та уявити образ своєї коханої людини, після чого можна приступати до магії. А щоб не перевантажити містичні сили, автори обмежили ворожіння на ромашці одним разом на тиждень.

Ворожіння Чарівна Куля 8

Буфер обмена01

Ця магічна сфера досить універсальна: вона пророкує любов, долю та майбутнє. Автори утиліти «Ворожіння Чарівна Куля 8» обіцяють, що вона дасть відповіді на питання, які хвилюють. Користуватися нею досить просто: треба взяти гаджет із запущеним додатком, сконцентруватися на питанні до містичної віртуальної кулі, перевернути пристрій та потрясти його. Відповідь з’явиться після вібрації.

Ворожіння на каві

Буфер обмена01

Із цією програмою вам навіть не доведеться пити каву – усі інструменти віртуальні та вбудовані в смартфон. Для користування нею необхідно загадати бажання та натиснути кнопку «Ворожити». На екрані з’являться символи, які стосуватимуться вашого сьогодення, близького та далекого майбутнього. Тут же можна буде почитати розшифрування містичних знаків.

Таро ВорожінняБуфер обмена01

Знайомий, мабуть, кожному інструмент ворожок – карти Таро – можна мати у своєму смартфоні. Утиліта «Таро Ворожіння» обіцяє відповісти на питання у справах кохання, майбутнього та долі. Достатньо лише натиснути кнопку «Ворожити». Перша карта пояснить любовні стосунки, а друга – важливі події дня.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися