Ви зможете програмувати пульт керування своїм телевізором, якщо ТВ працює на Android TV 14

Імовірно, виробники телевізорів запропонують нові пульти дистанційного керування, сумісні зі старими телевізорами, щоб кожен міг відкривати найпопулярнішу програму, не блукаючи морем меню та параметрів.

Бета-версія Android TV 14 свідчить про те, що Google працює над тим, щоб дозволити вам відкривати улюблений додаток одним клацанням кнопки. Кнопки пульта дистанційного керування можна буде перепрограмувати для відкриття улюблених додатків або перемикання між входами телевізора. Імовірно, ця функція стане доступною для нових пультів дистанційного керування телевізорами з порожніми кнопками. Наявні фірмові кнопки навряд чи можна буде перепрограмувати.

Як помітив експерт Мішал Рахман, бета-версії Android TV 14 містять рядки коду, які вказують на те, що незабаром ця ОС дозволить створювати ярлики для набору улюблених програм, які потім можна буде зіставити з порожньою кнопкою на пульті. Користувачі також можуть використовувати спеціальну кнопку для перегляду та перемикання входів для телевізора чи інших підключених пристроїв.

Ця функція поки що вимкнена за замовчуванням у бета-версії збірки, але її примусово вмикають для створення демонстраційних скріншотів цієї функції.

Також цікаво відзначити, що ні на пульті дистанційного керування Google TV, ні на еталонному пульті Google G10 немає пустої кнопки «зірочка». Наявність цих рядків вказує на те, що в майбутньому ми можемо побачити обладнання для пульта дистанційного керування телевізором, яке матиме порожню кнопку. У минулому були витоки інформації про пульт Google TV із кнопкою зі зірочкою.

Малоймовірно, що вам вдасться змінити призначення наявних фірмових кнопок на наявному пульті дистанційного керування Android TV. Ці фірмові кнопки зіставлені та заблоковані в рамках ліцензійних угод між виробником телевізора та брендом, і Google навряд чи відкриє для користувачів редагування цієї частини пульта. Крім того, якщо натискання кнопки Netflix відкриє YouTube, наприклад, це також буде поганою практикою. Потрібні порожні кнопки, щоб перепризначення не спантеличувало.

Навіть якщо ваш телевізор оновиться до Android TV 14, ви, швидше за все, не отримаєте цю функцію, якщо на вашому пульті ще немає пустої кнопки «зірочка». Вам, швидше за все, знадобиться нове обладнання, щоб отримати цю функцію.

Ймовірно, виробники телевізорів запропонують нові пульти дистанційного керування, сумісні зі старими телевізорами, щоб кожен міг відкривати найпопулярнішу програму, не блукаючи морем меню та параметрів.

Інші зміни, помічені в бета-версії Android TV 14, передбачають можливість приймати дзвінки з підтримуваних програм. Google також пропускає Android 13 для Android TV і переходить відразу до Android 14.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я