Незабаром ви зможете використовувати свій iPhone як камеру для стеження за своєю домашньою твариною

У документації на веб-сайті Apple сказано, що DockKit може створювати «фото та відео» під час кріплення iPhone до моторизованої підставки.

Нова платформа розробки Apple DockKit може перетворити ваш iPhone на пристрій для стеження за домашніми тваринами. Для цього пропонується встановлювати мобільник на моторизовану підставку, обертанням якої можна керувати і яка допомагає стежити за котом чи собакою в домі.

У документації на веб-сайті Apple сказано, що DockKit може створювати «фото та відео» під час кріплення iPhone до моторизованої підставки. Потім розробники можуть використовувати Animal Body Pose API для ідентифікації та відстеження тварин за допомогою камери.

«Вийдіть за рамки виявлення котів і собак на зображеннях. Ми покажемо вам, як використовувати Vision, щоб також виявляти окремі суглоби та пози цих тварин — і все це в режимі реального часу — і поділимося тим, як увімкнути захоплюючі функції, такі як відстеження тварин для додаток для камери, креативне прикрашання фотографій тварин тощо», – йдеться на офіційній сторінці.

DockKit у поєднанні з Animal Body API дозволить розробникам створювати наступне покоління програмного забезпечення для стеження за домашніми тваринами зі зручністю використання iPhone. Apple каже, що ця комбінація дозволить додаткам автоматично відстежувати об’єкти у відео в реальному часі в полі зору на 360 градусів, безпосередньо керувати підставкою для налаштування кадрування та надавати власну модель висновку для відстеження інших об’єктів.

Одна проблема полягає в тому, що якщо у вас немає кількох iPhone , ви не зможете залишити свій смартфон вдома, поки ви не вдома. Але, можливо, Apple розширить DockKit і Animal Body Pose API на інші пристрої, наприклад iPad.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я