Понеділок, 11 Грудня, 2023

Вийшла комп’ютерна гра, що підсмажує відеокарти – топові GeForce RTX 3090 виходять з ладу

Розробник відеокарт компанія Nvidia та виробник відеокарт компанія EVGA почали розслідування випадків виходу з ладу топових відеокарт GeForce RTX 3090. За попередньою інформацією їх підсмажує нова онлайнова гра від Amazon під назвою New World. У самій Amazon відкидають такі звинувачення, але вже готують патч.

У Amazon кажуть, що в New World гравці вже провели мільйони годин під час її тестування.

Сотні тисяч людей грали у закриту бета-версію New World, – кажуть представники торгового гіганта. – Ми отримали небагато повідомлень від гравців з топовими відеокартами про проблеми апаратного характеру під час гри у New World”.

За словами представників Amazon, гра New World надсилає стандартні запити DirectX, які надаються засобами Windows API. У компанії не бачили поширеного виникнення проблем з 3090 ані під час бета-тестування, ані під час багатомісячного альфа-тестування.

У Amazon заявляють, що грати у New World безпечно. Однак компанія для більшого заспокоєння гравців випустить патч, який обмежує максимальну кількість кадрів за секунду в ігровому меню.

Першим про проблеми з відеокартами у цій грі повідомило видання Windows Central. Воно навело повідомлення користувачів, у яких відеокарти вийшли з ладу за кілька хвилин після запуску New World. Переважно це були власники EVGA GeForce RTX 3090 FTW3, але також на це скаржилися володарі цієї відеокарти від Gigabyte.

У EVGA поки повідомили, що будь-яка RTX 3090 FTW3, яка відмовила під час обробки цієї гри буде підлягати гарантійному ремонту.

Причина проблем з відеокартами невідома. За попеденьою інформацією, New World викликає перегрів відеокарт.

Гра Amazon New World офіційно вийде в серпні за ціною $40.

3 КОМЕНТАРІ

  1. А поставить несколько видеокарт религия запрещает.

    • Макс, когда мозги ростут из жопы.
      Программными стредствами невозможно уничтожить железо. Если оно выходит из строя во время эксплуатации – то это херовое железо.

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися