П’ятниця, 19 Липня, 2024

Заощадити місце на панелі повідомлень

Одне з найбільш завантажених місць смартфона чи планшета – це панель повідомлень його операційної системи. Адже там виводяться системні ярлики, дані про роботу фонових програм, їхні останні статуси тощо. Через це в цій панелі може дуже швидко закінчитися вільне місце для нових повідомлень.

Причому від самого початку Android ця операційна система показувала залишок енергії в акумуляторі лише графічно. Користувачам доводилось встановлювати додаткові утиліти, які зменшували вільне місце в панелі повідомлень. Ситуація змінилася з виходом Android JellyBean, у якій можна виводити заряд батареї системними засобами. Однак ці цифри також відображаються поряд з іконкою акумулятора. Проте місце на панелі повідомлень можна дещо заощадити, якщо поєднати в один ярлик іконку батареї та її заряд у відсотках.

Для цього необхідно встановити безплатну утиліту Battery Overlay Percent, яка підходить для гаджетів на Android 2.1 та вище. Вона суміщає графічне та числове відображення заряду в одній іконці і тому замість двох ярликів в панелі повідомлень буде лише один.

Після першого запуску утиліта спробує автоматично визначити положення системної іконки заряду і розмістить цифри на ньому. Якщо позиціонування виявиться невдалим, тоді координати заряду у відсотках можна задати вручну, як і розмір шрифта та його колір для ліпшої видимості.

Battery Overlay Percent не потребує наявності прав рут-доступу та працює на всіх гаджетах з Andoid. Її можна завантажити на сторінці в Google Play.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися