Неділя, 16 Червня, 2024

Вийшов дистрибутив Linux, який майже на 100% копіює Windows 10

Свіже оновлення дистрибутиву Linuxfx до версії 10.3 зробило його візуальним клоном Windows 10. Візуальна схожість майже 100% – навіть можна встановлювати додатки для Windows звичним способом.

Дистрибутив Linuxfx випускають бразильські розробники з компанії Linuxfx Software. Він базується на Ubuntu і постачається з візуальною оболонкою Cinnamon. Остання максимально копіює оболонку Windows 10. Розробники намагаються скопіювати кожну іконку і кожен елемент інтерфейсу, разом з меню «Пуск», панеллю завдань та вікнами файлового менеджера.

Підписуйтесь на наш канал у Telegramhttps://t.me/techtodayua

У Linuxfx є підтримка гаджетів Windows 10 – мініпрограм, які нагадують віджети в Android. Також ця ОС має вікна «Параметри» і «Панель управління». Останнє є компонентом Windows починаючи з її першої версії Windows 1.0, яка вийшла в 1985 році.

Дистрибутив Linuxfx займає близько 3,7 ГБ і має низку вбудованих програм, з офісним пакетом LibreOffice включно. Його розробники також замаскували – під Windows-додатки, а саме – пакет Microsoft Office.

Розробники Linuxfx кажуть, що створили свій дистрибутив для полегшення переходу користувачів з Windows.

Частка Windows 10 на світовому ринку операційних систем, за статистикою StatCounter, у червні 2020 року склала 77,7%, тоді як всі дистрибутиви Linux набрали 1,7%.

3 КОМЕНТАРІ

  1. АГОНЬ! вже качаю. Якщо справді відчуватиметься як 10ка – можна буде тестанути на родичах :)

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися