Смартфон Vivo iQOO заряджається на 100% за 15 хвилин

Батарея Vivo iQOO має ємність 4000 мА·год

Виробник Vivo, що входить до корпорації BBK, якій належать також бренди Oppo, OnePlus та Realme, готує новий ігровий смартфон iQOO. Головною його особливістю стане швидкість заряджання – на 50% за 5 хвилин та на 100% за 15 хвилин.

Батарея Vivo iQOO має ємність 4000 мА·год. Висока швидкість її заряджання досягається потужністю зарядного пристрою, який видає 120 Вт.

Швидкість заряджання в 15 хвилин до 100% перевершує альтернативні технології. Донедавна найшвидшим рішенням для заряджання гаджетів була технологія Oppo SuperVOOC, яка забезпечувала 50 Вт потужності. У 2019 році Xiaomi представила Super Charge Turbo, яке заряджає девайси з потужністю 100 Вт. Акумулятор такої ж ємності ця технологія заповнювала на 100% за 17 хвилин.

Підписуйтесь на наш канал у Telegramhttps://t.me/techtodayua

Oppo SuperVOOC батарею на 3700 мА·год дозаряджає до 92% за 30 хвилин. Для порівняння, рішення на 55 Вт Huawei Super Charge для смартфона Mate X потребує 35 хвилин на повне заряджання.

Для забезпечення високої потужності заряджання інженерам довелося задіяти кілька хитрощів. Так, у смартфонах почали використовувати не один, а два акумулятори. Вони з’єднані паралельно, тому їхня ємність додається, а також струм заряджання розділяється на них майже навпіл.

Технології швидкого заряджання надають струм у 5 ампер, що може викликати високий нагрів. Він призводить до швидкої деградації літій-іонних акумуляторів. Існують дані, що навіть швидке заряджання 40 Вт значно швидше зношує акумулятор, якщо порівнянювати із заряджанням 15 В за однакову кількість циклів.

Для акумулятора цикл – це використання його повної ємності за певний час. Наприклад, щоденне розряджання протягом трьох днів зі 100% до 66% є одним циклом, так само як і щоденне розряджання до 80% протягом п’яти днів.

Популярні записи:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я