Вівторок, 28 Травня, 2024

Випущено навушники Fairbuds, які можна відремонтувати

Сучасні бездротові навушники є одноразовим продуктом із терміном життя приблизно півроку-рік. Приблизно такий термін життя має батарейка навушників, яку потім не замінити. Деякі навушники, такі як Apple Airpods, розбираються лише з незворотнім пошкодженням корпусу та мають нестандартні акумулятори. Інші розбираються простіше, але все одно мають припаяні чи нестандартні акумулятори. На цьому фоні цікавими виглядають навушники Fairbuds від Fairphone. Замінити батарею в них справа лише кількох хвилин.

Fairbuds поставляються у досить великому зарядному футлярі та мають масивний дизайн. Вони не такі гладкі, як AirPods, але це вартість ремонтопридатності. Щоб замінити батареї Fairbuds, просто витягніть ущільнювач із центру, за допомогою викрутки розблокуйте поворотний шарнір, і все готово. Акумулятор вилучено, і навушники не мають пошкоджень в процесі.

Акумулятор зарядного футляра замінити ще простіше. Все, що вам потрібно, це викрутка. Викрутіть гвинт у нижній частині зарядного футляра — бум, батарея в руках. Екологічний дизайн також є пріоритетом. Fairbuds на 70% складаються з перероблених і чистих матеріалів (100% олова та рідкоземельних елементів переробляються).

Нові навушники мають захист від пилу та води IP54, хоча це стосується лише самих вкладишів, а не зарядного футляра. А Fairphone надає трирічну розширену гарантію на Fairbuds.

Що стосується звуку, нові Fairbuds використовують 11-міліметрові динаміки з титановим покриттям для досягнення «високої точності, високої якості, кришталево чистого звуку». Fairphone також оновив свій додаток для бездротових навушників, додавши нові звукові профілі та восьмисмуговий регульований еквалайзер. Навушники забезпечують активне шумозаглушення та підтримують багатоточковий Bluetooth.

Це не перші навушники під брендом Fairphone. з влучною назвою Fairphone випустив справжні бездротові стереонавушники ще в 2021 році. Але старі навушники не підлягали ремонту; вони просто містили перероблені матеріали. Fairbuds є суттєвим покращенням з обох сторін.

Fairbuds коштують 149 євро. Придбати Fairbuds можна в інтернет-магазині Fairphone. Ці навушники є ексклюзивними для Європи.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися