Неділя, 3 Березня, 2024

Як активувати смартфон Android лише взявши його в руки

Щоб розблокувати типовий гаджет не обов’язково потрібно натискувати на ньому кнопку живлення, стукати по екрану пальцем або викрикувати кодову фразу. Смартфон на Android зможе прокидатися самостійно одразу після того, як його беруть у руки. Визначати необхідний момент він зможе за допомогою вбудованих датчиків та спеціального програмного забезпечення.

Для того, щоб смартфон прокидався одразу як його візьмуть у руки, необхідно встановити в нього утиліту WakeUp. Вона відслідковує показники вбудованого акселерометра і як тільки гаджет повернеться на певний кут, який характерний для людської долоні, вона його активує.

Програма має простий інтерфейс, який складається з трьох основних кнопок, а також клавіш налаштування та довідки. Перша (зеленого кольору) дозволяє увімкнути або вимкнути моніторинг сенсорів. А за допомогою другої та третьої можна перевірити чутливість спрацювання програми. Для цього спочатку необхідно покласти гаджет на стіл, вимкнути адміністратора пристрою за допомогою кнопки Disable Device Administrator, а потім – заблокувати екран клавішею Lock Screen Now.

Якщо взяти пристрій в руки, він повинен тут же активуватись. У разі якщо цього не трапилось або чутливість спрацьовування незадовільна, тоді її можна змінити в меню налаштувань.

Зазначимо, що WakeUp не дозволяє гаджету повністю перейти в режим очікування, оскільки необхідно, щоб були активними акселерометр та процесор для обробки його сигналів. Через це термін автономної роботи може дещо скоротитись і пристрій необхідно буде заряджати частіше.

Завантажити утиліту WakeUp можна зі сторінки її розробника.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися