Випустили microSD, яка за швидкістю наздоганяє внутрішню пам’ять Samsung Galaxy S10

Представлена Samsung карта пам’яті microSD UFS має обсяг 1 ТБ

Карти пам’яті microSD стали придатними в ролі накопичувача для додатків. Компанія Samsung першою у світі випустила карти пам’яті формату UFS, які за швидкістю своєї роботи наздоганяють внутрішню пам’ять топових смартфонів. Це стосується як лінійної передачі, так і роботи з невеликими блоками даних, що більш актуально для додатків.

Представлена Samsung карта пам’яті microSD UFS має обсяг 1 ТБ. Швидкість послідовного читання і запису накопичувача склали 510 та 183 МБ/с відповідно. Продуктивність операцій випадкового доступу становить 32360 IOPS у режимі читання і 5990 IOPS у режимі запису. Це приблизно в 25 та 36 разів вище, ніж у звичайної карти пам’яті microSD. За своїми параметрами новинка наздоганяє внутрішню пам’ять флагманів Samsung Galaxy S10 та Huawei P30.

Карти пам’яті стандарту UFS не лише виявляються швидшими за стандартні microSD, але і випереджають флеш-пам’ять типу eMMC. Остання використовується як внутрішній накопичувач у смартфонах. Більш того, результати нової microSD UFS близькі до показників флеш-пам’яті UFS 2.1, яка використовується у флагманських смартфонах.

Вибираючи собі смартфон, варто ретельно вивчати, який тип флеш-пам’яті в ньому використовується. Адже eMMC – дешева та повільна, а UFS – дорога та швидка. При цьому виробники в характеристиках товару часто вказують лише кількість гігабайтів, без уточнення, якого типу – eMMC або UFS. Гаджети з eMMC значно повільніше відкривають додатки, гортають сторінки, завантажують галерею та загалом відстають у завданнях, де потрібна інтенсивна робота з внутрішнім флеш-накопичувачем. Подробиці читайте у статті «Гігабайти різної якості: у яких випадках 32 ГБ можуть бути кращими за 128 ГБ».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я