Google Pixel 4 може стати найкращим другом астрономів та любителів нічного неба

Відео може виявитися фальшивкою, але деякі експерти вважають, що опція астрофотографії у Pixel 4 може бути цілком реальною

У Google продовжують розширювати межі фотоможливостей камер смартфонів. З’явилася інформація, що смартфон Pixel 4, який мають показати найближчими тижнями, стане корисним пристроєм для астрономів та любителів нічного неба. Цей мобільник може отримати режим астрофотографії.

Іспанський новинний сайт Pro Android опублікував маркетингове відео майбутнього Pixel 4. У ролику серед відомих особливостей нового мобільника розкривають і його нові можливості. На відео звучать слова: «Ви можете отримати навіть зірки», і їх супроводжує високоякісне фото нічного неба, на якому видно Чумацький шлях.

Відео може виявитися фальшивкою, але деякі експерти вважають, що опція астрофотографії у Pixel 4 може бути цілком реальною. Адже режим нічного фото Google Night Sight вже дозволяє робити гарні знімки при поганому освітленні.

Режим астрофотографії також може означати, що камера Pixel 4 буде адаптована до зірок на апаратному рівні. Сьогодні існують камери, наприклад, Nikon D810A, які спеціально створені для зйомок нічного зоряного неба. Сенсор такої камери краще захоплює електромагнітні хвилі, які є типовими для небесних об’єктів. Google може додати такий фільтр у свою камеру.

Google Pixel 4 отримають схожу з iPhone 11 концепцію дизайну з прямокутним оформленням блоку камер. Очікується, що в лінійці четвертого пікселя буде два смартфони з діагоналями 5,7 та 6,3 дюйма з роздільною здатністю Full HD+ та QHD+ відповідно. Обидві моделі матимуть екран з частотою оновлення 90 Гц. Телефони отримають основний об’єктив на 12 мегапікселів та телефото на 16 мегапікселів. Процесором буде Snapdragon 855, який доповнює 6 ГБ оперативної та 64/128 ГБ флеш-пам’яті. Ємність акумулятора складатиме 2800 та 3700 мА·год відповідно.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я