П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Wi-Fi будуть поліпшувати вівцями

Учений придумав, як вирішити проблеми з бездротовим інтернет-сигналом у віддалених районах Великобританії. Він вирішив поліпшити якість бездротового інтернету за допомогою домашньої худоби.

Як повідомляє The Daily Mail, свою розробку програміст-учений з Університету Ланкастера виконує в рамках гранту на інтернет речей. Його рішення поганого сигналу дуже просте: він у прямому сенсі прив’язуватиме точки бездротового доступу до цифрових нашийників овець, що створить одну велику мережу. За його словами, такі цифрові нашийники вже масово використовуються в Британії для відстеження переміщення домашніх тварин і худоби. Це спростить встановлення на них бездротових точок доступу та поширення технології.

Перед технологічними компаніями та стартапами стоїть складне завдання прокласти інтернет-доступ у віддалені регіони світу. За дослідженнями McKinsey & Company близько 4,4 млрд жителів планети не мають виходу в онлайн, а 64% з них живуть у сільській місцевості.

Ситема Wi-Fi на вівцях – це не єдине екзотичне рішення для забезпечення віддалених регіонів інтернетом. Google, наприклад, розроблює проект з його доставки за допомогою повітряних куль. Окрім цього, пошуковий гігант став власником компанії з виробництва автономних дронів, які могли б місяцями без посадок літати в атмосфері та передавати сигнал. Від нього не відстає Facebook, який також шукає нові способи відкрити інтернет жителям сільських регіонів. Це навіть дало старт новій космічній гонці.

попередня стаття
наступна стаття
TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися