Wi-Fi будуть поліпшувати вівцями

Учений придумав, як вирішити проблеми з бездротовим інтернет-сигналом у віддалених районах Великобританії. Він вирішив поліпшити якість бездротового інтернету за допомогою домашньої худоби.

Як повідомляє The Daily Mail, свою розробку програміст-учений з Університету Ланкастера виконує в рамках гранту на інтернет речей. Його рішення поганого сигналу дуже просте: він у прямому сенсі прив’язуватиме точки бездротового доступу до цифрових нашийників овець, що створить одну велику мережу. За його словами, такі цифрові нашийники вже масово використовуються в Британії для відстеження переміщення домашніх тварин і худоби. Це спростить встановлення на них бездротових точок доступу та поширення технології.

Перед технологічними компаніями та стартапами стоїть складне завдання прокласти інтернет-доступ у віддалені регіони світу. За дослідженнями McKinsey & Company близько 4,4 млрд жителів планети не мають виходу в онлайн, а 64% з них живуть у сільській місцевості.

Ситема Wi-Fi на вівцях – це не єдине екзотичне рішення для забезпечення віддалених регіонів інтернетом. Google, наприклад, розроблює проект з його доставки за допомогою повітряних куль. Окрім цього, пошуковий гігант став власником компанії з виробництва автономних дронів, які могли б місяцями без посадок літати в атмосфері та передавати сигнал. Від нього не відстає Facebook, який також шукає нові способи відкрити інтернет жителям сільських регіонів. Це навіть дало старт новій космічній гонці.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я