Субота, 13 Липня, 2024

У Huawei закінчуються процесори для смартфонів, запасів залишилося на місяць

Компанія Huawei сьогодні є найбільшим виробником смартфонів, але вже за місяць телефони цього вендора можуть зникнути. Через накладені США та союзниками санкції фірма не може домовитися про виготовлення та поставки мобільних процесорів. Видання Associated Press повідомило, що у Huawei запасів чипів вистачить до вересня.

Huawei уже згорнула виробництво власних чипів Kirin, оскільки не знайшла партнерів для його виготовлення. Планувалося, що це могла бути компанія TSMC.

Президент компанії Huawei Річард Ю розповів на конференції China Info 100, що постачальники процесорів погодилися приймати замовлення від Huawei до 15 вересня. Цей рік може виявитися останнім для чипів Kirin, каже директор.

«Без чипів та без поставок», – розповів Ю.

Підписуйтесь на наш канал у Telegramhttps://t.me/techtodayua

Найбільший виробник мобільних процесорів Qualcomm намагається переконати владу США послабити санкції проти Huawei. У Qualcomm кажуть, що заборона шкодить не лише Huawei, а й зменшує продажі Qualcomm. Також санкції можуть призвести до перерозподілу ринку мобільних процесорів щорічним обсягом $8 на користь Samsung та тайванської MediaTek.

Подібні запити дозволити продавати свої компоненти китайській компанії подали Intel, Micron Technology, Xilinx.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися