Wikipedia перетворилась на космічну галактику

Сперечатися про корисність Wikipedia навряд чи хто буде, однак від цього її не стає веселіше читати. Тому французький студент Оуен Корнек вигадав для енциклопедії новий, більш захопливий спосіб відображення матеріалу. Він створив галактику WikiGalaxy – спеціальний ресурс для Wikipedia, який візуалізує сайт у вигляді тривимірної галактики.

Кожна зірка в цьому віртуальному космічному об’єкті являє собою одну статтю, клікнувши на яку, можна перейти до текстового вигляду. Скупчення таких зірок – кластери – означає набори споріднених статей. При цьому переміщуватися між ними можна одним рухом льоту, буквально літаючи між зірками.

Корнек каже, що наступним етапом він введе кольорове кодування для зірок залежно від категорій, щоб можна було легше орієнтуватися у WikiGalaxy. Зараз бета-версія цього сайту містить близько 10 тисяч статей, і їхня кількість продовжує зростати.

Спробувати політати серед віртуальних зірок зі знаннями можна на цьому сайті. Для коректної роботи необхідно використовувати браузер з підтримкою технології WebGL.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я