Субота, 2 Грудня, 2023

«Просто супер» – це вдвічі більше зв’язку

Абоненти передплати МТС зможуть говорити та серфити в інтернеті вдвічі більше без абонплати за поповнення на суму в 40 грн. Таку можливість їм надає нова лінійка тарифів «Просто Супер». При цьому оплачувати послуги потрібно лише при користуванні ними.

Нові тарифи пропонують до 200 хвилин для дзвінків по мережі МТС і до 100 МБ мобільного інтернету. Вони автоматично нараховуються після першого дзвінка та поповнення рахунку на суму від 40 грн. Їх також надають тим, хто використовував протягом місяця більше 300 хвилин у мережі МТС або 30 МБ мобільного інтернету. Окрім цього, збільшені удвічі обсяги послуг можна підключити самостійно й безплатно через SMS.

Тарифи лінійки «Просто Супер» мають також послуги, з якими можна заощаджувати. Це, наприклад, «Смарт месенджер», з якою можна спілкуватися за допомогою SMS та всіх топових месенджерів усього за 0,50 грн/день. Для цього вона надає щоденний пакет з 50 SMS на всі мережі України та безлімітний трафік у Viber, Skype, WhatsApp та інших програмах.

Послуга «0 за кордон» дає змогу абонентам дзвонити за нульовим тарифом до 22 країн Європи та світу по 10 хв/день. Вартість користування послугою – 3 грн на день, якщо дзвонити, плата за з’єднання – 1 грн. Детальний список країн, тарифів та умов користування знаходиться на сайті МТС.

Крім цього, тепер користувачі регіональних тарифів, які виїжджають за межі своїх регіонів, автоматично зберігають всі свої тарифи за 1 грн/день у разі користування й без будь-яких додаткових дій.

Детально про особливості тарифів лінійки «Просто Супер» можна дізнатися на сайті МТС.

1 коментар

  1. мтс: еще больше нюансов и сложностей в тарифах при постоянно ухудшающемся качестве связи!

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися