Windows 10: Microsoft приготував сюрприз піратам

У січні цього року в ході конференції Microsoft, присвяченій майбутньому виходу Windows 10, голова підрозділу Windows Террі Майерсон заявив, що всі користувачі Windows 7, 8 та 8.1 отримають безплатні оновлення до нової операційний системи. Він повідомив, що таку можливість нададуть навіть користувачам піратських копій. Але сьогодні Microsoft підготувала піратам неприємний сюрприз.

Компанія офіційно відмовилася від своєї ідеї – власникам неліцензійних копій ОС доведеться заплатити за неї при оновленні. При цьому американський софтверний гігант обіцяє надати вигідні умови апгрейду навіть тим, хто порушував ліцензійну політику компанії, але тепер хоче перейти на офіційну версію Windows 10.

Настільки лояльне ставлення до «піратів» викликано тим, що вони все-таки є потенційними покупцями, а також можуть і зовсім не знати, що використовують неліцензійну версію системи — наприклад, якщо людина купила комп’ютер з рук. До речі, щоб проінформувати таких користувачів, тепер в піратській версії Windows 10 з’явиться водяний знак на робочому столі.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я