В Android повертаються чорні часи: Google змусить економити енергію

На нещодавній конференції Android Dev Summit розробники з Google повідомили аудиторії, що широке використання білого кольору в інтерфейсі Android і додатках – не найкращий вибір

Користувачі Android версій 4.x пам’ятають, що інтерфейс смартфонів 2012 року був виконаний у темному стилі оформлення. Це було зроблено «з прицілом» на те, що екрани OLED стануть масовими, однак вони затрималися, й індустрія продовжила використовувати LCD. Лише останніми роками OLED-екрани почали набирати популярність, і Google знову почала агітувати за чорний Android.

Темне оформлення дозволяє трохи заощадити енергію акумулятора в телефонах з екраном OLED. У них чорні пікселі вимкнені та нічого не споживають. Чим більше темних пікселів, тим більша економія. У екранах LCD виведене зображення не впливає на енергоспоживання.

На нещодавній конференції Android Dev Summit розробники з Google повідомили аудиторії, що широке використання білого кольору в інтерфейсі Android і додатках – не найкращий вибір. За новою стратегією, темні кольори оформлення будуть витісняти світлі.

Різниця енергоспоживання може сягати 14% при яскравості екрана в 50%. Якщо в смартфоні яскравість виставлена на 100%, тоді темна тема оформлення дасть 60% економії.

Компанія Google вже додала «темний режим» в деякі свої мобільні додатки, зокрема, YouTube. Експерти припускають, що найближчим часом варто очікувати переорієнтації Android зі світлого оформлення на темне.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я