Середа, 22 Травня, 2024

Sony може отримати штраф 7,9 мільярда доларів через ціни в PlayStation Store

Майже 9 мільйонів людей у Великобританії вирішили, що з них достатньо корпоративної жадібності. Вони подали колективний позов до Sony на суму у 7,9 мільярда доларів США. На думку гравців, компанія-виробник ігрової приставки PlayStation, зловживає своїм домінуючим становищем, що призвело до несправедливих цін для клієнтів.

Позов подали проти компанії Sony Interactive Entertainment ще минулого року. Його учасники – майже 9 мільйонів людей у Сполученому Королівстві- купували цифрові ігри або додатковий контент через Sony PlayStation Store.

Алекс Нілл, захисниця прав споживачів, який працював над попередніми кампаніями, порушує справу проти Sony, яка оцінюється в 6,23 мільярда доларів плюс відсотки.

Юрист каже, що компанія зловживала своїм домінуючим становищем, вимагаючи купівлі та продажу цифрових ігор і доповнень лише через PlayStation Store, який стягує 30% комісії з розробників і видавців. У заяві стверджується, що клієнти платили вищі ціни за ігри та додатковий контент, ніж вони платили б в іншому випадку.

Юристи Sony стверджували, що справа була «недостатною від початку до кінця» і сказали, що її слід відкинути.

Апеляційний трибунал з питань конкуренції постановив, що справу Нілл можна продовжити, хоча трибунал сказав, що люди, які робили покупки в PlayStation Store після того, як справу було подано в 2022 році, повинні бути вилучені із списку позивачів.

У своїй заяві Нілл зазначила, що постанова суду на цьому тижні була «першим кроком у забезпеченні споживачам повернення того, що їм винні».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися