П’ятниця, 14 Червня, 2024

Хто куди мігрує

Люди в різних країнах часто переїжджають на постійне місце проживання до інших держав. Причини цьому різні – хтось змінює роботу, хтось рятується від війни, хтось просто шукає кращої долі. А відстежити ці процеси можна за допомогою зручного інструменту, що пропонує на власному сайті Міжнародна організація з міграції.

Цей інструмент – інтерактивна мапа світу. Вибравши на ній державу (просто клікнувши по ній) і тип міграції (еміграція з країни чи імміграція в країну), ви дізнаєтесь, скільки мігрантів прибуло в неї чи поїхало куди-небудь.

Інформація подається як у вигляді візуалізації, так і просто за кількістю осіб. Кожне окреме коло – це до 20 тис. мігрантів. А навівши курсор на країну, ви побачите точну кількість таких людей. Це стосується еміграції. Також країни, що мають міграційні зв’язки, виділяються на мапі білим кольором.

З імміграцією система схожа. Ви вибираєте країну, і на мапі також з’являються кола в різних державах. Але майже одразу вони злітаються до країни, щодо якої ви створили запит. Таким чином, наприклад, можна дізнатись, що в Україну емігрують лише з пострадянських країн.

Ну а виділивши США, ми побачимо, що туди іммігрують з усіх країн світу, за винятком лише декількох, на кшталт Півдленного Судану чи Західної Сахари.

Має сервіс і недоліки. Це і відсутність масштабування, і використання застарілих даних (береться інформація Світового банку за 2010 рік). Але все одно інструмент дуже зручний і корисний, особливо для тих, хто цікавиться тим, що відбувається у світі.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися