Понеділок, 15 Липня, 2024

Як замінити пароль на веб-сайтах відбитком пальців

У паролів є один досить суттєвий недолік: важко запам’ятати всі до десятків потрібних веб-сайтів. Поки інженери компаній шукають вихід у різних технологіях типу смарт-карток чи інших, власники Android можуть використати наявний у їхньому телефоні сканер відбитків пальців. Так заходити до своїх профілів у соцмережах, пошти, блогів і форумів можна буде буквально одним дотиком.

Для впровадження такої функції у своєму мобільнику завантажте утиліту LastPass. Це безплатний додаток, який за додаткові гроші також пропонує більше захисту і синхронізацію налаштувань між пристроями.

Після запуску програми необхідно їй надати доступ у меню налаштувань «Спеціальні». LastPass про це попросить самостійно та відкриє цей розділ. Потім додайте облікові дані для веб-сайтів, тапнувши знак «+». Наприкінці активуйте утиліту, увімкнувши її кнопкою Lock LastPass Automatically, та переконайтеся, що стоїть позначка навпроти опції Use fingerprint to unlock.

Протестуйте роботу програми: при вході до веб-сайту на екрані має з’явитися спеціальне вікно з проханням прикласти палець до сканера. При вдалій перевірці система відкриє вікно для вибору логіну і паролю свого облікового запису, якщо їх декілька. Виберіть потрібний та увійдіть до свого профілю.

За матеріалами: PhoneArena

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися