Четвер, 29 Лютого, 2024

7 мобільних додатків для планування подорожі

У туристичних поїздках можуть трапитися будь-які пригоди, до того ж не завжди приємні. Щоб звести цей ризик до мінімуму, варто заздалегіть продумати план поїздки. Для цього є спеціальні додатки.

Airbnb

Це мобільний додаток, який допоможе знайти і забронювати житло в будь-якій країні світу. Туристи вибирають Airbnb за простоту і зрозумілість інтерфейсу, хорошу базу пропозицій квартир, будинків, кімнат чи хостелів для різних бюджетів, а також можливість контакту з власниками безпосередньо.

Skyscanner

Сервіс Skyscanner – це найзручніший спосіб пошуку авіаквитків. Додаток шукає найвигідніші пропозиції від тисяч авіакомпаній з усього світу за актуальними цінами. Програма має зручний інтерфейс, користуватися нею легко навіть на невеликих екранах смартфонів.

TripAdvisor Offline City Maps

TripAdvisor турбується про своїх користувачів не тільки під час планування подорожі, а й безпосередньо під час огляду нових країн і міст. TripAdvisor Offline City Maps – це додаток, який дозволяє зберегти в офлайн мапу будь-якого європейського міста та користуватись нею під час пошуку ресторанів, готелів та пам’яяток архітектури.

Packing Pro

Є люди які постійно забувають удома якісь дрібниці. Програма Packing Pro допоможе взяти все, що необхідно в подорожі, починаючи від паспортів та квитків і закінчуючи сонцезахисним кремом. Додаток має набір списків та шаблонів, які легко заповнювати, і так само легко з ними потім звірятися, у тому числі і за допомогою фотознімків.

LoungeBuddy

Цей додаток допоможе зорієнтуватися в 500 великих аеропортах світу. LoungeBuddy покаже вам, де на аеровокзалі є душ, ресторан, зона відпочинку, безплатний Wi-Fi та інші послуги. Серед них виокремлюються і безоплатні, і платні послуги. Також у ньому є інформація про 1700 лаунж-зон з їхніми світлинами та відгуками відвідувачів. Якщо ви часто подорожуєте літаком — дуже корисна річ.

PinDrop

Кожна людина має свої вподобання. Це стосується і різних цікавих місць. Щоб в незнайомому місті не загубити їх, використовуйте PinDrop та наносьте цікаві об’єкти на мапу. Таким чином ви можете скласти власну туристичну карту та користуватися нею при наступній поїздці. А щоб поділитися цікавими об’єктами з друзями, можна використати інтегровані інструменти від Facebook та Twitter. Програма подібна до TripAdvisor, але має при цьому багато особливостей.

Park Me Parking

Приїжджаючи до незнайомих міст, часто постає питання, де припаркувати автівку. За допомогою Park Me Parking ви без проблем знайдете таке місце. У базі додатка є як платні, так і безоплатні парковки, а також зручний інтерфейс та велика база об’єктів.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися