П’ятниця, 1 Грудня, 2023

Windows 11 дозволить вмикати комп’ютери по-новому

Майбутня операційна система Windows 11 додасть ще один спосіб, яким можна увімкнути ПК. Цей спосіб зробить сумісні з ним комп’ютери більше схожими на смартфони, де подібне тривалий час реалізовано.

Новий спосіб активації ПК з Windows 11 називається Wake on Touch і він дозволяє пробуджувати машину легким дотиком до екрану. Тому ним можна буде скористатися не на всіх пристроях з цією ОС, а лише на тих, що оснащені сенсорним дисплеєм. Можливо, для її роботи будуть потрібні сенсорні гаджети з апаратною підтримкою цієї опції.

На деяких смартфонах вже тривалий час реалізована схожа функція, коли девайс можна вивести з режиму очікування дотиком до дисплею. Часто при цьому девайс не розблокується повністю, а лише відображає на екрані поточний час, сповіщення та іншу поточну інформацію.

Інформація про розробку Wake on Touch у Windows 11 надходить з неофіційних джерел. Код цієї опції помітив відомий інсайдер Albacore, який проаналізував зліпок Windows 11, що став доступним, як очікується, за кілька днів до офіційної презентації цієї ОС.

Налаштування Wake on Touch приховані у доступному бета-зліпку Windows 11, однак їх можна знайти за допомогою пошуку. Деякі експерти вважать це ознакою неготовності функції. На їхню думку, під час презентації Windows 11 про неї не будуть розповідати.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися