Вівторок, 16 Липня, 2024

Windows 11 отримала можливість регулювання гучності для кожного додатка окремо

У Windows стало простіше керувати звуком у кожному додатку індивідуально. В офіційному блозі Microsoft оголосила, що в апдейті для Windows 11 додано новий мікшер гучності в розділ швидких налаштувань на панелі завдань. Його можна протестувати у Windows 11 Insider Preview Build 25309 для розробників.

Нова версія мікшера гучності дозволить користувачам регулювати рівні звуку для кожної програми окремо, а також вимикати або вмикати певні джерела звуку. Також тепер є нова комбінація клавіш WIN + CTRL + V, яка дозволяє ще швидше переходити до мікшера гучності.

Крім того, нова збірка попереднього перегляду повторно вводить оновлення для налаштувань сенсорної клавіатури, деякі зміни у Провіднику файлів, графіку та введення. Також є деякі покращення голосового доступу.

Ця новина з’явилася приблизно через місяць після того, як Microsoft також оголосила про тестування перших сторонніх віджетів для Windows 11, включаючи один віджет, який дозволить користувачам переглядати та вносити деякі зміни в те, що вони слухають на Spotify, і інший, який дозволяє їм отримати доступ до своїх повідомлень у Facebook Messenger.

Ця новина також з’явилася у час, коли компанія випустила оновлення для Windows 11, яке вбудувало чат-бота на основі штучного інтелекту у панель завдань.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися