Середа, 22 Травня, 2024

Windows 11 підключить ваших гостей до Wi-Fi за QR-кодом

Свіжа версія Windows 11 зробила зручнішим використання вашого домашнього Wi-Fi, коли до вас приходять гості. Попередня збірка 25977, доступна на каналі Canary, отримала функцію дозволити комусь підключитися до вашої мережі Wi-Fi, просто відсканувавши QR-код.

Це працює наступним чином: ви переходите до властивостей Wi-Fi, і під час перегляду пароля Wi-Fi тепер відображається QR-код. Усе, що потрібно зробити гостям, щоб увійти в мережу Wi-Fi, — це відсканувати цей QR-код камерою свого пристрою, і готово.

Отже, немає потреби вручну вводити пароль для маршрутизатора Wi-Fi або занурюватися в Налаштування та Центр мереж і спільного доступу та возитися в цих підменю.

В цій попередній збірці є ще одна зміна, пов’язана з конфіденційністю Wi-Fi. Корпорація Майкрософт представила функцію, яка дозволяє вам керувати програмами, які мають доступ до списку мереж Wi-Fi у вашій місцевості (оскільки ці мережі можна використовувати для точного визначення вашого місцезнаходження в реальному світі).

Якщо ви не хочете, щоб програма мала такі повноваження, ви можете просто заблокувати її (ця можливість знаходиться в розділі «Налаштування» > «Конфіденційність і безпека» > «Розташування»).

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися