Microsoft може купити модифікований Android

Власники та фанати Android знають, що якщо хочеться отримати більше функцій від свого смартфона, тоді на нього можна поставити модифіковану операційну систему. Однією з найпопулярніших таких альтернативних збірок є CyanogenMod, яку створює однойменна компанія. І скоро вона може стати частиною Microsoft, пише видання The Information.

Його джерела повідомляють, що виконавчий директор Microsoft Сатья Наделла разом з представниками Amazon, Samsung та Yahoo зустрілися з працівниками Cyanogen, щоб з’ясувати, ким остання компанія може бути: потенційним партнером або ціллю для покупки. Експерти кажуть, що Microsoft зацікавлена в уміннях команди Cyanogen, а не хоче лише отримати у власність готовий продукт.

Вони також вважають, що всі чотири компанії зацікавлені у виробникові модифікованого Android через те, що вони не хочуть бути залежними від умов, які їм диктує Google. Amazon уже створила власну версію цієї ОС під назвою FireOS, яку вона використовує на своїх смартфонах та планшетах. Microsoft також випускає гаджети на модифікованому Android з серією телефонів Nokia X. Yahoo цікавиться Cyanogen через те, що ця ОС може доповнити її стратегію з поліпшення програм та сервісів. Samsung, вважають експерти, також шукає спосіб зменшити залежність від Google, для чого вона розробляла платформу Tizen.

Відпочатку команда Cyanogen представляла собою об’єднання кількох умільців, які вирішили розширити можливості базової версії Android та поділитися своїм творінням з іншими. З часом проект став досить популярним, що дало привід заснувати компанію Cyanogen Inc. Сьогодні вона продовжує розвивати свою прошивку CyanogenMod, а також співпрацює з китайськими виробниками смартфонів OPPO та OnePlus.

Comments are closed.