Вівторок, 16 Липня, 2024

Windows почне якісно прогнозувати погоду

Microsoft каже, що штучний інтелект (ШІ) покращить прогнози погоди в Windows. Корпорація Майкрософт каже, що її технологія прогнозування погоди робить точніші прогнози навіть на 30 днів.

В одному незалежному дослідженні від ForecastWatch, яке агрегує прогнози погоди для точності, погодна технологія Microsoft була загалом (найточнішим) постачальником прогнозу погоди в усьому світі.

«Вплив екстремальних погодних умов на людей і майно стає все більш поширеним явищем, але кращі прогнозні дані можуть допомогти», — заявили в Microsoft.

Компанія планує зробити свій новий штучний інтелект погоди доступним на комп’ютерах з Windows 11 і Windows 10, а також через безкоштовну програму агрегації новин Microsoft Start.

Оголошення Microsoft є останнім із серії технологічних гігантів про його плани щодо ШІ в нашому житті. Лише минулого тижня компанія представила свої інструменти штучного інтелекту як універсальний перекладач мов, посібник, коли ми застрягнемо у відеоіграх, і суперечливу фотографічну пам’ять про те, що ми робимо на наших комп’ютерах.

Ще в 19 столітті люди жартували, що поки всі говорять про погоду, ніхто з нею нічого не робить. Перемотуємо вперед більше ніж на століття, і комік Льюїс Блек стверджував, що справжнє значення слова «метеоролог» було «брехун». Однак погода все ще є однією з п’яти речей, які люди шукають в інтернеті.

Інші компанії також намагалися розкрити таємниці неба. Google застосовує ШІ для прогнозування погоди також. І ще в 2020 році Apple купила популярний метеорологічний додаток Dark Sky за нерозголошену суму, інтегрувавши популярні гіперлокальні сповіщення про погоду цього додатка у свій власний додаток Weather для iPhone, iPad і комп’ютерів Mac.

Зі свого боку, Microsoft не обіцяє, що ми зможемо відстежувати зливи з точністю до секунди, як уявлене «майбутнє» з фільму 1989 року «Назад у майбутнє, частина II». Але корпорація вірить, що вдосконалений штучний інтелект допоможе підтвердити прогнози погоди від Microsoft, незалежно від того, чи є він на панелі завдань Windows чи на телефоні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися