Word сам напише текст, Excel проаналізує таблицю за вас, а PowerPoint намалює слайд за вас: Microsoft Office 365 отримав штучний інтелект

Copilot виконує різні завдання залежно від програми, у якій він використовується. Наприклад, у Word штучний інтелект Copilot пише, редагує, узагальнює та створює текст. У PowerPoint та Excel система Copilot перетворює звичайні текстові вказівки на презентації чи аналіз даних.

Аналізувати електронні таблиці, писати текстові документи, складати презентації та робити інші типові завдання в пакеті Microsoft Office 365 буде штучний інтелект. Користувачеві потрібно лише написати, що саме має зробити цей штучний інтелект з іменем Microsoft 365 Copilot.

Copilot виконує різні завдання залежно від програми, у якій він використовується. Наприклад, у Word штучний інтелект Copilot пише, редагує, узагальнює та створює текст. У PowerPoint та Excel система Copilot перетворює звичайні текстові вказівки на презентації чи аналіз даних.

Можливості PowerPoint особливо чудові. Використовуючи Copilot, користувачі можуть створити презентацію на основі документа Word, доповнену іншим контентом. Потім вони можуть вдосконалити цей набір слайдів, попросивши Copilot, наприклад, додати анімацію до певного слайда або застосувати сучасний стиль до презентації.

В Outlook система Copilot може допомогти синтезувати та керувати папками “Вхідні”, а також чернетками відповідей на електронну пошту за допомогою перемикачів, щоб адаптувати довжину чи тон. Водночас у месенджері Teams система Copilot надає підсумки та дії в режимі реального часу в контексті розмов.

Одним із найбільш інтригуючих елементів Copilot є Business Chat, який об’єднує дані з різних документів, презентацій, електронної пошти, календаря, нотаток і контактів, щоб допомогти підсумовувати чати, писати електронні листи, знаходити ключові дати або навіть писати план на основі інших файлів проекту.

За допомогою підказок на кшталт «розкажіть моїй команді, як ми оновили стратегію продукту», Business Chat генеруватиме оновлення статусу на основі ранкових зустрічей, електронних листів і тем чату.

У дописі в блозі Microsoft підкреслила, що нейромережі, які керують Copilot’s, не навчаються на контенті клієнтів або на індивідуальних підказках.

Штучний інтелект, як відомо, схильний до помилок — навіть такі передові моделі, як GPT-4, допускають безглузді помилки. А як щодо Copilot? Microsoft не заперечує, що Copilot може щось зробити неправильно. Але одночасно компанія підкреслює «заземлення», яке Copilot використовує для покращення якості підказок, які він надає.

Керівник Microsoft 365 Джаред Спатаро пояснив, що підказки, які передаються Copilot, спочатку фільтруються через Microsoft Graph – уніфіковане API даних Microsoft – для отримання додаткового контексту. Потім ці змінені підказки надсилаються до GPT-4, а відповіді фільтруються через Microsoft Graph для перевірки безпеки та відповідності, а потім надсилаються назад до програм Microsoft 365.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я