Як уповільнити відео на iPhone

Якщо ви користуєтеся iPhone 5s або новішою моделлю, то ваша програма Камера повинна мати опцію запису в уповільненому режимі. Звичайно, якщо ви хочете відредагувати відеокліп, щоб відрегулювати швидкість, можна скористатися iMovie.

Відзняті на iPhone відео можна зробити більш захопливими, сповільнюючи або прискорюючи їхні певні періоди. Наприклад, видовищний трюк привертатиме більше уваги, якщо відтворювати його на сповільненій швидкості. Малоцікаві моменти можна також зробити цікавішими, відтворюючи їх на збільшеній частоті кадрів. Ось як уповільнити відео на iPhone за допомогою додатка iMovie.

Якщо ви користуєтеся iPhone 5s або новішою моделлю, то ваша програма Камера повинна мати опцію запису в уповільненому режимі. У програмі «Камера» просто перейдіть до «Уповільненої зйомки», щоб записувати відео з увімкненою уповільненою зйомкою. Звичайно, якщо ви хочете відредагувати відеокліп, щоб відрегулювати швидкість, можна скористатися iMovie.

Як зробити уповільнене відео на iPhone після запису ролика?

Коли справа доходить до уповільнення або регулювання швидкості відео на iPhone, вам стане в нагоді відеоредактор iMovie. iMovie, доступний безкоштовно для користувачів Apple, — це власне програмне забезпечення Apple для редагування фільмів, і крім можливості додавання уповільненої зйомки до відео, програма також надає багато інших функцій.

Використовуючи iMovie, ви можете уповільнити відзнятий матеріал або прискорити його, щоб усе рухалося з блискавичною швидкістю. Крім того, можна розділяти кліпи на сегменти, а потім регулювати швидкість кожного окремого сегмента. Це може створити дійсно круті ефекти або додати трохи динамічності до відео.

Щоб налаштувати швидкість кліпу в iMovie для iPhone, виконайте такі дії:

  • Перейдіть до iMovie на своєму iPhone і почніть новий проект. Ви також можете відкрити проект, якщо він у вас уже є в програмі.
  • Якщо ви починаєте новий проект, коли ви вибираєте «Фільм», наступний екран покаже вам медіафайли, які ви можете додати до свого проекту. Виберіть кліпи, які ви хочете додати.
  • Дивлячись на часову шкалу, торкніться кліпу. Це відкриє інспектора внизу екрана.
  • Виберіть кнопку Швидкість. Це призведе до появи жовтої смужки. Налаштування цього параметра регулює швидкість вашого кліпу.
  • Ви також можете створити діапазони в кліпі. Ви можете зробити це двома методами: ви можете або перетягнути жовті маркери діапазону на початку та в кінці кліпу, або ви можете вибрати «Додати» в інспекторі, щоб створити інший діапазон.
  • Якщо ви хочете створити додаткові діапазони, виділіть частину кліпу за межами поточного діапазону. Ви також можете натиснути «Додати» в інспекторі, щоб створити нову межу діапазону в позиції вказівника відтворення. Пам’ятайте, що кожен діапазон, який ви створюєте, відображатиметься у вигляді вертикальної білої лінії внизу кліпу.

• Коли ви закінчите, торкніться будь-де за межами інспектора, щоб закрити його.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я