Понеділок, 15 Квітня, 2024

Хайтек-озброєння для сучасної армії

Для солдата сьогодні стандартного автомата виявляється замало. Військові інженери розробляють нові зразки озброєння для армії – від цифрових револьверів до «розумних» гранатометів. Подивіться, що з цієї футуристичної зброї вже існує.

 

1. Magpul FMG-9

Цей автомат маскується під зовнішній акумулятор до ноутбука у складеному стані. А в розкладеному він перетворюється на 30-зарядну 9-міліметрову зброю, до якої можна прикріпити тактичний ліхтарик. Поки що FMG-9 існує в стадії прототипу.

2. Corner Shot 40mm Grenade Launcher

Цей гранатомет має ствол на шарнірі, який дозволяє йому повертатися на 60 градусів. Він також обладнаний відеокамерою та екраном, завдяки чому можна вистрілювати 60-міліметрові гранати з-за кутка.

3. Matador Rocket Launcher

Головне завдання цього гранатомета – знищення стін та броньованих машин. При цьому стріляти можна навіть із закритих приміщень. Для цього він має два режими: короткий та довгий. У першому підрив заряду відбувається миттєво після потрапляння у перешкоду. У другому основний заряд можна підірвати після того, як граната проникне крізь стіну чи броню.

4. Armatix Digital Revolver

Ця зброя не стріляє, якщо подати таку команду зі спеціального годинника. Останній потребує відбитка пальця, щоб упевнитися в тому, що він на руці у господаря. Про зміни свого стану пістолет повідомляє сигналом світлодіода на задній частині.

5. KAC M110 Sniper Rifle

Ця гвинтівка вже стала стандартною зброєю для армії США, і нещодавно її поліпшили. Тепер з нею можна ефективно влучати в ціль на відстані понад кілометр. Усе завдяки новій системі прицілювання, яка працює і вдень і вночі.

6. XM25 Smart Grenade Launcher

Цей гранатомет вже використовується в армії США більше року. Він стріляє програмованими гранатами калібром 25 на відстань до 600 метрів. При цьому «розумна» амуніція X25 може спрацьовувати в будь-якій точці польоту залежно від налаштувань.

7. Beretta LTLX7000 Shotgun

Дробовик від Beretta стріляє кулями, які можуть вдаряти ціль з однаковою силою незалежно від відстані. Звичайні кулі гальмують об повітря, і сила пострілу залежить від дистанції. Цілитися з таким дробовиком просто завдяки голографічному прицілу. У ньому достатньо навести у лінію дві цятки. Одна повинна бути в районі голови цілі, а інша – поряд з її ногами.

8. M32 Multiple Grenade Launcher

Цей напівавтоматичний гранатомет стріляє, ніби кулемет. Обойму з шести 40-міліметрових гранат він випускає за шість секунд. Заряд у 18 гранат розходиться за хвилину. Окрім цього, він стріляє кулями HUNTIR, які використовуються для розвідки. Вони спускаються на парашуті та мають вбудовану відеокамеру.

9. HK M320 Grenade Launcher

Гранатомет Heckler & Koch’s M320 може не лише випускати гранати, а також бути автоматом, якщо до нього приєднати карабін M4 чи гвинтівку M16. Він підтримує всі стандартні гранати НАТО та має високу точність стрільби завдяки лазерному наведенню та системі нічного бачення.

10. Barrett MRAD .388 Sniper Rifle

Ця багатоцільова снайперська гвинтівка використовує один з найпотужніших боєприпасів .338 Lapua Magnum та має модульну конструкцію. Це дозволяє її швидко модифікувати, наприклад, змінити ствол під інший патрон.

За матеріалами: Complex

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися