Субота, 25 Травня, 2024

Харчування за відбитком пальця

У британському місті Стоурбрідж вирішили підключити до годування школярів високі технології. У місцевій школі Редхіла встановили безготівкову систему видавання їжі, яка працюватиме за відбитком учнівського пальця. Новинка поліпшить обслуговування школярів, а гроші будуть братися з їхнього рахунку, який поповнюватимуть батьки.

Мотивом для впровадження такої біометричної системи годування стало те, що учні часто гублять видані батьками гроші або витрачають їх на солодощі та інші шкідливі закуски. Окрім цього, таке рішення дозволить ретельніше слідкувати за харчуванням дітей, адже воно заноситиме до бази їхні покупки. Якщо школяр обере продукт, на який має алергію, система повідомить про це робітників столової.

Ще одна перевага харчування за відбитком пальця – обмеження максимальних витрат. Якщо батьки замовили обіди на певну суму щодня, то школяр не зможе її перевищити та витратити з балансу більше коштів. Завдяки цьому він не залишиться голодним в інші дні місяця, поки батьки не поповнять його баланс.

Вартість впровадження такої біометричної системи для школи Редхіла склала 20 тисяч фунтів стерлінгів.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися