Середа, 6 Грудня, 2023

Xiaomi переходить на іншу стратегію продажів

Китайський виробник смартфонів Xiaomi хоче змінити канали збуту своїх девайсів. Сьогодні головним шляхом для компанії є продажі через інтернет, але його хочуть замінити традиційними роздрібними магазинами.

Bloomberg повідомляє, що Xiaomi збирається в найближчі три роки відкрити близько 1000 роздрібних магазинів з назвою Mi Home. Цього року компанія запланувала відкрити майже 200 таких торгових точок.

Співзасновник і голова Xiaomi Лей Цзюнь визнає, що найбільша проблема компанії криється в її бізнес-моделі. Вона повинна базуватися не на онлайн-продажах, а на традиційних роздрібних магазинах. Так компанія зможе заробити додаткові 60-70 млрд юанів ($8,7-10,1 млрд), заявив Цзюнь.

Xiaomi починала діяльність з онлайн-продажів. Вдале використання соціальних мереж і реалізація смартфонів обмеженими партіями допомогли їй створити ажіотаж навколо свого бренду. Однак така стратегія не дозволяє Xiaomi проникати в невеликі сільські райони, в яких проживає понад 600 млн людей.

Зараз Xiaomi має намір створити роздрібну мережу магазинів і керувати нею подібно до того, як це робить Apple. Конкуренти Oppo і Vivo вже довгий час розвивають свій офлайновий роздріб, однак не відкривають свої магазини, а користуються послугами партнерів. Такий підхід, за даними IDC, допоміг Oppo зайняти перше місце за продажами смартфонів у Китаї, а Vivo замкнула трійку лідерів.

admin
admin
Адміністративний акаунт ресурсу. Адміністратор усе бачить, усе править.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися