Середа, 22 Травня, 2024

Як обрати Lumia за своїми потребами

Microsoft пропонує лінійку своїх смартфонів на будь-який смак – від бюджетних моделей до топових апаратів. І нещодавно компанія показала інтерактивний інструмент для простішого підбору телефона за своїми потребами.

Інтерактивний помічник з вибору Lumia доступний на цій сторінці. Щоб він допоміг підібрати саме ту модель, яка задовольнить усі ваші потреби, спершу сформулюйте вимоги до мобільника. Наприклад, чи повинен він підтримувати дві SIM-картки, мати бездротову зарядку, працювати з GPS та 4G LTE тощо.

Після цього перейдіть до розділу «Фільтри» та оберіть ті опції, які повинен мати ваш телефон:

Наприклад, якщо ви любите дивитися фільми на мобільнику, тоді краще, щоб він мав великий обсяг пам’яті. А фанатам сервісів типу Instagram варто придивитися до апаратів з гарною камерою на кшталт Lumia 1020, Lumia 930 чи Lumia 830. Любителі книг можуть обирати Lumia за розміром екрана. Гаджети Lumia 1520 та Lumia 1320 мають діагональ у шість дюймів, а Lumia 930 – у п’ять дюймів.

Після цього серед знайдених моделей залишіть, наприклад, найсвіжіші та найпопулярніші за допомогою додаткових фільтрів і натисніть кнопку «Порівняти» (Compare).

Потім з’явиться вікно, яке дозволить порівняти обрані апарати між собою за їхніми параметрами: камерою, розміром екрана, обсягом пам’яті тощо.

Ось як виглядатиме цей екран:

За матеріалами: Microsoft Daily

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися