Субота, 15 Червня, 2024

Xiaomi підготувала нову оболонку Joy UI замість наявної MIUI

У Xiaomi повідомили про підготовку нової графічної оболонки на базі операційної системи Android. Сьогодні всі телефони компанії використовують оболонку MIUI. Але її ігрові девайси під брендом Black Shark уже цього року отримають нову оболонку Joy UI. Першими її отримають апарати Black Shark, Black Shark Helo, Black Shark 2 і Black Shark 2 Pro.

Joy UI поки знаходиться в тестовій стадії, і Xiaomi офіційно запросила її спробувати 20 000 бета-тестерів. Для них вона має стати доступна в листопаді. Фінальну версію очікують у грудні цього року. Тестувальників оберуть випадковим чином серед тих користувачів, які зареєструвалися для участі в бета-програмі Joy UI через офіційні WeChat-групи або на сайті спільноти Black Shark.

Графічна оболонка Joy UI буде схожа на MIUI 11 і навіть отримає схожий індекс – Joy UI 11. Вона матиме персонального помічника Xiao Ai 3.0, набір стандартних додатків Mi і модифікований інтерфейс. Помітною особливістю Joy UI стане виділений розділ для ігрових додатків. При їхньому запуску фонові процеси призупинятимуться, а повідомлення – ховатимуться. Також в оболонці буде ігровий помічник, який допоможе змінювати налаштування кнопок, вібрації, чутливості тощо.

У Joy UI також можна буде завантажувати оптимальні параметри для кожної гри на своєму смартфоні. Для цього в спеціальному додатку збиратимуться профілі налаштувань, які встановили інші власники девайсів Black Shark для кожної гри.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися