Xiaomi розкрила деталі камери під екраном

Розробники з Xiomi не просто розмістили камеру під екраном. Вони зробили дисплей частиною камери

Xiaomi мала всі шанси стати першою, хто продемонстрував технологію камер під екраном. Однак вона запізнилася на кілька годин – її випередили в Oppo, показавши свій прототип. Проте Xiaomi зробила те, чого не захотіли в Oppo: вона розкрила подробиці технології камер під екраном.

Інженери Xiaomi використали спеціальне скло з низьким коефіцієнтом відбиття та високим пропусканням. Це дозволяє подолати проблему екранів OLED, які у вимкненому стані прозорі, але дещо перешкоджають проходженню світла. Зменшення кількості світла, що потрапляє на сенсор камери, знижує якість фотографій. У Xiaomi змогли добитися пропускання світла на рівні, що погіршення якості непомітно.

Розробники з Xiomi не просто розмістили камеру під екраном. Вони зробили дисплей частиною камери. Прозора частина екрана працює в ролі лінзи.

Технологія камер під екраном дозволяє отримати дизайн без вирізів та отворів на фронтальній панелі. З нею також стає можливим використання більших матриць для фронтальних камер, оскільки раніше вони повинні були займати мінімальну площу фронтальної панелі. Це пояснює, чому Xiaomi у своєму прототипові використала камеру на 20 мегапікселів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я