Середа, 29 Травня, 2024

Xiaomi стали найпопулярнішими смартфонами в Європі

Samsung в Європі поступився місцем найпопулярнішого виробника смартфонів. Його потіснила китайська компанія Xiaomi, кажуть аналітики Strategy Analytics.

Свіжий звіт аналітиків показує, що Xiaomi вдалося відвантажити 12,7 млн смартфонів в Європів в період з квітня по червень. Це збільшення на 67,1% в річному зчисленні після колапсу смартфонного бізнеса Huawei.

Поточний квартал Xiaomi завершила з часткою 25,3%. Особливі успіхи смартфони цієї марки демонструють на ринках Італії, Іспанії, Росії, України. Покупці найчастіше обирали лінійки Xiaomi Mi та Redmi за їхню низьку ціну та пристойні характеристики. Такі бренди як Samsung демонструють гірше співвідношення ціна-характеристики.

Samsung довгий час залишався лідером в Європі. Однак минулого кварталу цей виробник зайняв друге місце з часткою ринку 24%, відвантаживши 12 млн смартфонів.

Середнє зростання ринку смартфонів в Європі було на рівні 14,4%, але цифри Samsung знизилися на 7% в річному обчисленні.

У Strategy Analytics кажуть, що Samsung показує хороші результати в сегменті бюджетних смартфонів з 5G, наприклад, в лінійці Galaxy A. Однак компанія не змогла скористатися зникненням Huawei з ринку та нині в топовому сегменті має боротися з Apple.

Apple, за інформацією її директора Тіма Кука, мала черговий сильний квартал, поставивши 9,6 млн iPhone та посівши частку у 19,2%. Зростання за рік склало 16%. Поточний суперцикл продовжиться до 2022 року, тому 2021 рік для Apple завершиться дуже успішно.

В топ-5 на європейському ринку смартфонів також опинилася марка Oppo та її дочірній бренд Realme. Вони поставили 2,8 та 1,9 млн гаджетів відповідно. Зростання для Oppo склало 180% за рік, зростання Realme вибухове  – 1800%. Обидва бренди отримали свою вигоду завдяки зникненню Huawei та своєму фокусу на доступних пристроях 5G.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися