У ноутбуків M1 MacBook тріскається екран, причина невідома

Користувачі в обговоренні на форумах зізнаються, що не знають точної причини появи тріщин

Зростає кількість користувачів нових M1 MacBook Pro та Air, у чиїх гаджетах тріснув екран. Юзери не знають, з якої причини це трапляється. Деякі з них вперше бачать тріщину, коли відкривають кришку ноутбука.

Певній кількості постраждалих юзерів вдалося отримати гарантійну заміну екрана. Іншим у такій можливості було відмовлено і вони змушені оплачувати заміну верхньої кришки власним коштом – приблизно $550.

Користувачі в обговоренні на форумах зізнаються, що не знають точної причини появи тріщин. Версія підтримки Apple, яку вона озвучила деяким із юзерів – на кришці ноутбука був якийсь невеликий об’єкт, який при закритті зламав дисплей.

Однак частина постраждалих вважає цю версію неправдоподібною. На їхню думку, реальна причина у рамці екрану. Вона надто тонка, щоб бути жорсткою та захищати екран від згинання. При відкритті та закритті екран ноутбука трохи вигинається, що з часом може призвести до появи тріщин.

Версія інженерного прорахунку цілком можлива. Apple має історію офіційно визнаних дефектів у попередніх поколіннях MacBook. В 2016-2017 роках компанія продавала ноутбуки зі шлейфом екрану, який рвався.

Поки що Apple не коментує появу тріщин на екранах її ноутбуків останнього покоління. Можливо, компанія внесе зміни в конструкцію, щоб проблема не повторювалася у наступному поколінні її ноутбуків, котре мають презентувати восени.