Вівторок, 18 Червня, 2024

Xiaomi у 2021 році перестане комплектувати смартфони зарядними пристроями

Коли Apple оголосила, що продаватиме iPhone без зарядного пристрою в комплекті, Samsung, Xiaomi та OnePlus посміялися з такого рішення. Однак Samsung також викине зарядний пристрій, починаючи з Galaxy S21, і вже видаляє пости, в яких південнокорейський гігант кепкував з Apple. У Xiaomi вчинили більш відверто і прямо заявили, що її майбутні смартфони не отримають зарядного пристрою в коробці.

Директор Xiaomi Лей Юн у соцмережі Weibo повідомив, що першим апаратом без зарядки в коробці стане Xiaomi Mi 11. Нових аргументів топменеджер не вигадував і прикрився придуманим Apple для такого випадку захистом навколишнього середовища. Юн також написав, що подібне рішення фанати можуть сприйняти негативно.

У відео Pack light in 2021 топчиновник компанії розповів, що всі майбутні смартфони Xiaomi матимуть полегшену упаковку за рахунок відсутності зарядного пристрою в комплекті.

Майже відразу після презентації iPhone 12 компанія Xiaomi у своєму Twitter опублікувала короткий кліп зі словами: «Не хвилюйтеся, ми нічого не викидали з коробки». У ролику розпаковується Mi 10T, і перше, що бачить глядач, – зарядний пристрій.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися