Xiaomi втрачає ринок смартфонів: коментар керівництва компанії

Фінансовий директор Xiaomi Чжоу Гуанпін прокоментував зниження продажів

Уперше за довгий час продажі Xiaomi знизилися, свідчать дані фінансового звіту компанії за третій квартал 2019 року. Хоча при цьому кількість зароблених грошей зросла.

Дохід у третьому кварталі 2019 року склав 7,634 млрд доларів – це на 3,3% більше проти попереднього кварталу. Чистий прибуток Xiaomi за цей період збільшився на 28,8% і склав 358,43 млн доларів.

Попри фінансові успіхи, смартфони Xiaomi купують менше. У цьому кварталі компанія продала 32,1 млн мобільників, посівши четверте місце на світовому ринку з часткою 9,2%. Однак торік у цьому ж кварталі продали 33,3 млн смартфонів цього виробника.

Фінансовий директор Xiaomi Чжоу Гуанпін прокоментував зниження продажів: «Зараз ми переходимо з епохи 4G у 5G. Оскільки ринок смартфонів знаходиться під тиском, ми вирішили постійно демонструвати зростання і підвищувати нашу прибутковість і наявні резерви. Також ми хочемо реалізувати всі складські запаси. Зараз ми знаходимося в дуже здоровому періоді. Ми впевнені у своїх силах з настанням епохи 5G і пропонуємо передові технології для широкої аудиторії. Скоро наша ефективна бізнес-модель принесе свої результати».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я